Розробка програм - більше 6 років на ринку!

Інноваційність, ефективність, простота, надійність - ось основні 4 критерії, що стали фундаментальними в діяльності нашої компанії.

Компанія SGSOFT - це команда фахівців з розробки платіжних програмних рішень і сенсорних технологій. З 2008 року ми створюємо ПЗ для терміналів оплати, банків, магазинів, реалізуємо онлайн-каси в Інтернеті. Вузька спеціалізація дозволила нам зарекомендувати себе в якості затребуваних професіоналів цій галузі: ми обслуговуємо 10 топових фінансових компаній в Україні і 6 зарубіжних партнерів.

Напрямки діяльності SGSOFT:

  • Розробка платіжних систем для сенсорних терміналів
  • Створення сервісів онлайн-оплати в Інтернеті
  • Клієнт-серверні рішення для масового використання (паркомати, постомати, пункти входу на стадіони та ін.)

обслуживается 50% клиентов

Чому потрібно обирати SGSOFT?

З SGSOFT співпрацюють українські та міжнародні банки, страхові компанії, кредитні організації та інші фінансові установи. Ми - вузькоспрямовані фахівці, і наша мета - удосконалюватися і розвиватися в одній сфері, не розмінюючись на дрібниці.

Ми не залучаємо сторонніх фахівців для роботи. На відміну від конкурентів, ми займаємося розробками безпосередньо в штаті SGSOFT, починаючи від планування і написання коду, закінчуючи його тестуванням і налагодженням. Це гарантує якість і цілісність кінцевого продукту, адже над ним працює згуртована команда, єдиний «механізм».

Ми гарантуємо надійний захист інформації клієнта, а також закритість для моніторингу конкурентами. Наша робота для вас - завжди ексклюзивна, а ваші дані використовуються в режимі суворої конфіденційності.

Нам також під силу:

1

Розробка інтерфейсів для терміналів

2

Розробка інтерфейсів для Android і IOS

3

Оптимізація баз даних

4

Установка і адаптація нового ПЗ на робочій базі клієнта

5

Створення систем контролю доступу

6

Розробка корпоративних і внутрішньомережевих додатків

7

ПЗ для збору і візуалізації інформації, а також її аналізу

8

Розробка систем оплати послуг

SGSOFT

10 років на ринку, власний штат талановитих та енергійних співробітників, які працюють разом як одне ціле, а також бездоганна репутація та великий досвід створення програмного забезпечення будь-якої складності. Ми завжди раді новим проектам і обіцяємо виконати поставлене перед нами завдання так, щоб Ви залишилися задоволені результатом.